Parim sportlane – november 2018

Tallinna Saksa Gümnaasiumi novembrikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Liisa-Maria Lääne (11.c) ja Klaus Erik Kruus (12.b).

2018. aasta novembrikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 39 kooli vilistlast. Neidudest pälvis kuu parima sportlase tiitli 85,5 punktiga 11.c klassi õpilane Liisa-Maria Lääne. Teise koha saavutas 5.c klassi õpilane Laura-Liis Kale 69 ja kolmanda koha 8.a klassi õpilane Kärt-Marian Mae 47,5 punktiga. Noormeeste arvestuses oli parim 75 punktiga 12.b klassi õpilane Klaus Erik Kruus. Talle järgnesid 12.c klassi õpilane Gevin Genro Paas 45 ja 7.a klassi õpilane Lauri Lennart Koch 26 punktiga.

Liisa-Maria Lääne võitis ülekaalukalt kooli meistrivõistlused gümnaasiumi neidude arvestuses sõudeergomeetritel Concept-2 ajaga 1.36,2.

Klaus-Erik Kruus võitis individuaalselt Tallinna koolinoorte XXXVII spordimängude raames toimunud gümnaasiumi noormeeste sulgpalli võistlused ja aitas koolil saavutada võistkondlikult 2. koha. Kooli meistrivõistlustel sõudeergomeetritel Concept-2 saavutas ta gümnaasiumi noormeeste arvestuses ajaga 1.46,6 36. koha.