Humoreskide esitamise võistlus „Keelepaelad 2019“

15. märtsil toimus meil humoreskide esitamise konkurss “Keelepaelad”, juba kaheksandat korda. Eelmistele aastatele sarnaselt oli üritus väga populaarne just nooremate hulgas. Osaleda soovijaid oli nooremates vanuseastmetes väga palju, mistõttu tuli ka eelvoore korraldada.

Lõppvõistlusel hindas mõõduvõtmist žürii, kuhu kuulusid:

TSG vilistlane ja žürii pikaajaline liige GERLI TIGANIK, 12.b klassi õpilane ja TSG õpilasesinduse president MARTIN PÕIKLIK, alati särav eesti keele ja kirjanduse õpetaja ANU KUŠVID ning tuntud naerutaja ja stand-up meister MATTIAS NAAN. Žürii esimees oli nagu ikka teatri-, tele ja filminäitleja, paljude naljasaadete võrratu osaline JAN UUSPÕLD.

Ka sel aastal osalesid konkursil Mustamäe Gümnaasiumi õpilased õpetaja Tiina Kiiseli juhendamisel ja neil läks jälle väga hästi!

Humoreskide esitamise konkursi “Keelepaelad 2019” tulemused:

Keelepaelad 2019 laureaat1.-3. KLASSID
1. koht Joosep Tiit 2.a (MG)
2. koht Annabel Adamson 1.c (TSG)
3. koht Luisa Kallas 1.d (TSG)

Eriauhinnad
Eriauhind murdekeele propageerimise eest Ell Juhanile (2.a MG).
Eriauhind rahvaste sõpruse ja eesti keele propageerimise eest eesti keele aastal Nils Mailendile 3.a klassist.

4.-6. KLASSID:
1. koht Hugo Felix Veli ja Erik Kala 5.a
2. koht Aadu Tordik ja Kevin Kasela 4.b
3. koht Georg Allmägi 5.b

Eriauhinnad
Eriauhind omaloomingu erakordselt julge esitamise eest (stand-up’i tulevik!) Henrik Yusuf Acikule 6.c klassist.
Eriauhind parimale TSG kinnisvaramaaklerile (tulevikus!) Maiken Meltsasele 6.a klassist.

7.-12. KLASSID:
1. koht Kaari Veelmaa 8.c
2. koht Siim Lukas Simmo 12.b
3. koht Liisi Tooming ja Maris Kortel 12.a

Eriauhinnad
Eriauhind UTOOPIALE räppmuusika esitamise eest!
PS. Kõige rohkem oma esinemisaega ületanud esitus!

KEELEPAELAD 2019 LAUREAADID ON HUGO FELIX VELI JA ERIK KALA (5.a)!

Palju õnne!

Täname kõiki nii eelvoorudes kui ka lõppvõistlusel osalejaid, juhendajaid ja lastevanematest innustajaid ning ka head publikut!

Suur tänu ürituse läbiviijatele: Aksel Ojari (8.a) ja Henri-Georg Eiche (11.c)!

Tallinna Saksa Gümnaasium tänab toredate kingituste eest Mustamäe Linnaosa Valitsust ja Loodusinvesti.