jugend debattiert international

Jugend debattiert international 2016 – koolifinaal

Teisipäeval, 1. märtsil toimus juba 9. korda rahvusvahelise väitluskonkursi Jugend debattiert international TSG finaal.

Finaali teemaks oli „Kas Eesti raadio- ja telekanalid peaksid olema kohustatud tootma erinevates keeltes programme vastavalt vähemusrahvuste osakaalule elanikkonnast?“

Kümnendas ja üheteistkümnendas klassis saksa keelt võõrkeelena õppivatele õpilastele mõeldud väitluskonkursi 2016. aasta finaalis kohtusid parimad kooli väitlejad 10.a ja 11.a klassist.

Üheksas kooli finaal oli vastuoluline, aga aus ja asjalik, kus esitati kriitilisi küsimusi, avaldati oma arvamust ning aktsepteeriti ka teisi vaateid.

Finaali parimateks valiti žürii poolt Martina Eerme (10.a), Anita Kremm (10.a), Vanda Reinmets (10.a), Johanna Truu (11.a) ja Sigrid Saagpakk (10.a) (asendusliige).

Nemad esindavad meie kooli 7. aprillil toimuvas Eesti poolfinaalis.

Õnnitleme võitjaid ja juhendajaid!

Pildigalerii: Jugend debbatiert 2016