TSG saksakeelne osakond 25 / 25 Jahre Deutschsprachige Abteilung

TSG saksakeelne osakond tähistas 25. sünnipäeva

Reedel, 23. septembril tähistas Tallinna Saksa Gümnaasiumi saksakeelne osakond oma 25. sünnipäeva.

Meie 7.-12. klassi saksakeelse osakonna õpilastel on ainulaadne võimalus Baltikumis

• õppida kahes keeles kahe riigi õppekavade alusel
  • omandada väga head ainealased teadmised saksa keelest, matemaatikast, füüsikast, bioloogiast ja ajaloost Saksamaalt saabunud õpetajate juhendamisel
  • saada lõpetades nii Eesti Vabariigi gümnaasiumi lõputunnistus kui ka Saksa Liitvabariigi küpsustunnistus.

Oleme uhked oma kooli üle ning täname kõiki praegusi ja endisi õpetajaid ja õpilasi nii Eestist kui Saksamaalt. Aitäh, et olete meie kooli saadikud!
Aitäh kõigile lapsevanematele koostöö ja mõistmise eest.

Suur kummardus kõigi oma koostööpartnerite ees: Saksamaa Suursaatkond, Saksamaa Välismaise Koolihariduse Keskus (ZfA), Haridusministeerium, Tallinna linn, Tallinna Haridusamet, Goethe instituut, HARNO.

Loe ja vaata lisaks:

VIDEO JA FOTOD Tallinna Saksa Gümnaasium tähistas saksakeelse osakonna 25. sünnipäeva