Õpioskuste võistlus 2019

Kolmas koht Tallinna õpioskuste võistlusel

Laupäeval, 6. aprillil toimus Tallinnas piirkondlik õpioskuste võistlus, kus Tallinna Saksa Gümnaasium saavutas III koha.

Piirkondlikule õpioskuste võistlusele pääsesid Tallinna koolide koolivooru parimad 5. klasside võistkonnad. Võistluspäev kestis kolm tundi. Iga  kahekümne viie minuti järel vahetusid ruum, teema ja ülesanded. Mõõtu võeti neljas valdkonnas: matemaatikas, eesti keeles, varias ja looduse tundmises.

Ülesanded olid nii teoreetilised kui ka praktilised ning nende lahendamiseks tuli kasutada teatmeteoseid ja internetti. Eriti suurt rõõmu teeb, et meie kooli õpilased tulid parimate hulka 2 töötoas: eesti keeles ja matemaatikas.

Meie kooli võidukasse meeskonda kuulusid: Joonas Sooneste, Raul Pata, Frida Ley, Kaidi Simson, Iko Ingmar Jõks ja varus Mihkel Ilves.

Vaata tulemusi siit

Õpetaja Ülle Gatski tänab usinaid ja teadmishimulisi õpilasi ning toetavaid vanemaid.

Suured tänud ka headele kolleegidele, kes lahkelt oma abikätt pakkusid ja väärtuslikke nõuandeid jagasid: Pille Pirn, Evely Kutsar, Mae Sutrop, Krista Kivistik, Margit Teesalu-Kranich, Riina Leppmaa, Külliki Parker, Kaire Sumin, Helle Pikkor ja Terje Meeksa.