Teine koht vabariiklikul õpioskuste võistlusel

Laupäeval, 28. oktoobril toimus Tallinnas üleriigiline õpioskuste võistlus, kus Tallinna Saksa Gümnaasium saavutas II koha.

Vabariiklikule õpioskuste võistlusele pääsesid linnade ja maakondade finaalvõistluste parimad võistkonnad. Võistlus kestis kaks tundi. Iga  kahekümne viie minuti järel vahetusid ruum, teema ja ülesanded.

Mõõtu võeti neljas valdkonnas: matemaatikas, eesti keeles, varias ja looduse tundmises. Ülesanded olid nii teoreetilised kui ka praktilised ning nende lahendamiseks tuli kasutada teatmeteoseid ja internetti.

Eriti suurt rõõmu teeb, et meie kooli õpilased nimetati parimateks lahendajateks 3 töötoas: matemaatikas, loodusõpetuses ja eesti keeles.

TSG võidukasse meeskonda kuulusid Triin Erala, Liisa Pata, Rasmus Maivel, Mathias Murumaa, Mark Tjurlik ja varus Mark Anry Kriisa.

Õpetaja Ülle Gatski tänab usinaid ja teadmishimulisi õpilasi ning toetavaid vanemaid!

Suured tänud ka headele kolleegidele, kes lahkelt oma abikätt pakkusid ja väärtuslikke nõuandeid jagasid: Marge Raja, Evely Kutsar, Mae Sutrop, Krista Kivistik, Margit Teesalu-Kranich, Riina Leppmaa, Maive Merkulova, Külliki Parker ja Külli Arand.

XXIII vabariiklik õpioskuste võistlus