õpilasfirma Mosaiik

Meie kooli õpilasfirma Mosaiik pälvis rahvalemmiku tiitli

9. veebruaril toimus taaskord õpilasfirmade laat. Seekord olid noored oma toodanguga esindatud Kristiine ja Rocca All Mare keskustes.

Osalejate arv oli muljetavaldav – tervelt 280 noortefirmat, osalejaid oli ka mujalt, näiteks Leedust ja isegi Gruusiast.

Meie koolist oli esindatud 2 õpilasfirmat.

MOSAIIK, loojateks Karlote Lindvest (11.c), Saskia Laisaar (11.c), Diana Pogosjan (11.c) ja Hanna Marie Ostapenko (11.b).

Firma toodab kasutatud pusletükkidest imelisi anumaid, vaagnaid, topse, erikujulisi õõnesvorme, aga ka jõuluehteid ning südamekujulisi külmkapimagneteid. Värvivalik on rikkalik ning igasse interjööri leiab selle firma toodete hulgast sobivat tooni käsitöötaiese. Ja mis kõige tähtsam – kõik on valminud taaskasutatavatest materjalidest.

Õpilasfirma Mosaiik pälvis laadal rahvalemmiku tiitli! Õpilasfirmade jõululaadal Tartus saadi juba taaskasutuse eripreemia nutika idee ja perfektse teostuse eest.

MÜSLIK, mille loojad on Sirli Roosve (11.c) ja Otto-Robert Lipp (11.b).

Firma toodab piimas lahustuvaid müslibatoone. NB! kõik sportlased ja kaalujälgijad – need batoonid ei sisalda ei suhkrut ega säilitusaineid!

Ilmselt oli potentsiaalsete ostjate jaoks uudsete ja innovaatiliste toodete kontsentratsioon väikesel pindalal liiga tihe, seetõttu polnud läbimüük selline, nagu algselt loodeti. Kuid meie koolist ei sirgu inimesed, kes kõike vaid rahas mõõdavad – kogemus, mis järjekordselt laadapäevalt saadi, on hindamatu väärtusga.

Kuna eesti tarbija on suhteliselt kriitiline ning kõrgete nõudmistega toodete kvaliteedi suhtes, siis on selline tunnustus tõeliselt väärtuslik.

Hoiame omadele ka edaspidi pöialt!