Meie kooli suusatajad on Tallinna parimate seas

6. ja 7. märtsil toimusid Tallinna koolinoorte 2019.a meistrivõistlused suusatamises.

Esimesel päeval toimus individuaal- ja teisel päeval teatevõistlus. Meie kooli õpilased näitasid mõlemal päeval häid tulemusi.

Esimesel päeval võitis põhikooli tütarlaste individuaaldistantsi Mirjam Faster, kolmanda koha saavutas Emma Roberta Rajando.

Gümnaasiumi noormeestest saavutas teise koha Markus Faster.

Meie kooli võistkondades suusatasid:

Põhikooli tütarlapsed – Karolin Kask (6.c), Mirtel Mailend (6.c), Emma Roberta Rajando (8.c), Anette Peterson (9.b) ja Mirjam Faster (9.b).
Põhikooli poeglapsed – Mathias Juhanson (5.a), Karl-Patrick Lünekund (8.b), Timo Vooglaid (8.c), Markus Kägu (9.b).
Gümnaasiumi neiud – Marie Elise Aug (10.c), Mariann Märtin (11.a), Hedvig Talvik (11.a), Sirli Roosve (11.c) ja Katarina Sieglinde Schultz (12.a).
Gümnaasiumi noormehed – Otto Robert Lipp (11.b), Markus Faster(11.b), Karl Viidebaum (11.b), Klaus Erik Kruus (12.b) ja Mihkel Trees (12.a).

Teisel päeval võitsid teatesuusatamises põhikooli tütarlapsed ja gümnassiumi neiud esikoha.
Põhikooli poeglapsed tulid neljandaks ning noormehed saavutasid teise koha.

Teatesuusatamise võistkondades sõitsid:

Põhikooli tütarlapsed – Mirjam Faster (9.b), Anette Peterson (9.b) ja Emma Roberta Rajando (8.b).
Põhikooli poeglapsed – Mathias Juhanson (5.a), Timo Vooglaid (8.c) ja Markus Kägu (9.b).
Gümnaasiumi neiud – Marie Elise Aug (10.c), Hedvig Talvik (11.a) ja Katarina Sieglinde Schultz (12.a).
Gümnaasiumi noormehed – Markus Faster (11.b), Karl Viidebaum (11.b) ja Mihkel Trees (12.a).

Kahe päeva kokkuvõttes saavutasid põhikooli tütarlapsed, gümnaasiumi neiud ja noormehed esikoha.

suusatamine 2019