koolirahu

Meie koolis valitseb koolirahu!

2. septembril allkirjastasid direktor Kaarel Rundu, õpilasesinduse president Gabriela Kubja ja õpetajate esindaja Ivi Olev koolirahu lepingu 2021/22 õppeaastaks.

Lepiti kokku seista hea selle eest, et TSG on kogu koolipere jaoks koht, kus kõik tunnevad end turvaliselt nii füüsiliselt, vaimselt kui sotsiaalselt.

Koolirahu eesmärgiks on ühendada õpilased, õpetajad, koolijuhid ja lapsevanemad tegutsema ühiselt parema koolikeskkonna nimel. Koolirahu suunab noorte ja suurte ühist teekonda sõbralikuma ning turvalisema kooli poole. Seekordse õppeaasta Koolirahu sloganiks on “Alati toeks ja abiks!”

koolirahu

2. septembril allkirjasid direktor Kaarel Rundu, õpilasesinduse president Gabriela Kubja ja õpetajate esindaja Ivi Olev koolirahu lepingu 2021/22 õppeaastaks.