Parim sportlane – mai 2018

Tallinna Saksa Gümnaasiumi maikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Kristi Pappel (11.c) ja Rain Tasane (12.b).

Maikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 27 kooli vilistlast. Kuu parima sportlase tiitli saavutasid neidudest 11.c klassi õpilane Kristi Pappel 61 punktiga ja noormeestest 12.b klassi õpilane Rain Tasane 72 punktiga.

Kristi Pappel esines edukalt Eesti Koolispordiliidu ja Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel kergejõustikus. Eesti Koolispordiliidu meistrivõistlustel saavutas ta neljanda koha 100 meetri jooksus ajaga 13,08, kolmanda koha kaugushüppes tulemusega 5.14, teise koha kooli väike-rootsi teatejooksu võistkonnas (100m) ja 1. koha ka kooli võistkonna koosseisus. Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel saavutas ta kolmanda koha 100 meetri jooksus ajaga 13,03 (eeljooksus 12,87), esimese koha 100 meetri tõkkejooksus ajaga 14,69 ja 2. koha ka kooli võistkonna koosseisus.

Rain Tasane näitas häid tulemusi nii Eesti Koolispordiliidu kui ka Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel kergejõustikus. Eesti Koolispordiliidu meistrivõistlustel saavutas ta esimese koha 1500 meetri jooksus ajaga 4.28,95 100 meetri jooksus 11. koha ajaga 12,44, teise koha kooli väike-rootsi teatejooksu võistkonnas (400m) ja 2. koha ka kooli võistkonna koosseisus. Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel saavutas ta esimese koha nii 400 meetri jooksus ajaga 52,14 kui ka 800 meetri jooksus ajaga 2.00,19, kolmanda koha 4×100 meetri ringteatejooksus ning 2. koha ka kooli võistkonna koosseisus.