Parim sportlane – september 2016

Tallinna Saksa Gümnaasiumi septembrikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Eneli Veltmann (8.a) ja Nikolai Romanov (11.b).

Septembrikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 21 kooli vilistlast. Neidudest võidutses 50 punktiga 8.a klassi õpilane Eneli Veltmann ja noormeestest 56 punktiga 11.b klassi õpilane Nikolai Romanov.

Eneli Veltmann saavutas Tallinna koolinoorte XXXV spordimängude raames toimunud 10×60 meetri pendelteatejooksu võistlustel kooli võistkonna koosseisus 2. koha. Sinimäe 12. karikavõistlustel seeriajooksus võitis ta 8.-9. klasside tütarlaste seas esikohad kõikidel distantsidel – 400 meetrit (1.10,7), 800 meetrit (2.47,8) ja 1500 meetrit (5.53,1). Loomulikult võitis ta ka oma vanuseklassi üldvõitja karika. Sinimäe 20. karikavõistlustel kaugushüppes saavutas ta 5. koha (4.06) ja Sinimäe 28. karikavõistlustel odaviskes 2. koha (28.57). Mustamäe linnaosa murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutas põhikooli tütarlaste arvestuses 1000 meetri jooksus 1. koha (3.52,0).

Nikolai Romanov saavutas Tallinna koolinoorte XXXV spordimängude raames toimunud 10×100 meetri pendelteatejooksu võistlustel kooli võistkonna koosseisus 3. ja 4×800 meetri teatejooksus 2. koha. Sinimäe 12. karikavõistlustel seeriajooksus võitis Nikolai gümnaasiumi noormeeste seas esikohad kõikidel distantsidel – 400 meetrit (52,7), 800 meetrit (2.04,9) ja 1500 meetrit (4.38,7). Ka üldvõitja karika võitis Nikolai. Mustamäe linnaosa murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutas ta 1000 meetri jooksus gümnaasiumi noormeeste arvestuses 2. koha (2.52,1).