Parim sportlane – jaanuar 2020

Tallinna Saksa Gümnaasiumi jaanuarikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Kärt Marian Mae ja Manfred Männamaa.

2020. aasta jaanuarikuu parima sportlase valimisel osalesid 26 kooli vilistlast. Neidudest pälvis kuu parima sportlase tiitli 72 punktiga 9.a klassi õpilane Kärt Marian Mae. Talle järgnesid 40 punktiga Carol Kuuskman (12.c) ja 36 punktiga Helena Klamas (10.c). Noormeestest pälvis oktoobrikuu parima tiitli 57 punktiga 8.a klassi õpilane Manfred Männamaa. Talle järgnesid 39 punktiga Ahti Roio (12.b) ja Lauri Lennart Koch (8.a) 33 punktiga.

Kärt Marian Mae saavutas sõudeergomeetrite võistlusel ALFA 2020 põhikooli tütarlaste arvestuses kooli võistkonna koosseisus 3. koha ja oli võistkonna parim (kiireim).

Manfred Männamaa kuulus sõudeergomeetrite võistlusel ALFA 2020 2. koha saavutanud põhikooli poeglaste võistkonda ja oli võistkonna parim (kiireim).

kuu parim sportlane - jaanuar 2020