Postitused

PlayBox 2017

Eile, 23. novembril 2017 toimus traditsiooniline TSG PlayBox.

Üritus oli väga meeleolukas ja saalitäis publikut elas esinejatele aktiivselt kaasa.

Sel aastal olid õhtujuhtideks Mardi Truus  (11.a) ja Anthon Hendrikson (11.b).

Žüriisse kuulusid: õpetaja Anu Kušvid, õpilaste esindaja Ats Kruusing (12.b), õpetaja Natalja Bõstrova ja meie kooli vilistlane Kelli Põldma.

Osalejaid oli kokku 12 kahes erinevas vanusegrupis: – 1.-6. klass ja 7.-12. klass.

Võitjad

1.-6. klass

I koht – Kristjan-Erik Kalling ja Magnus Voecks (5.c) etteastega “Imagine Dragons”
II koht – Loviise Aarelo ja Saskia Rammo (2.b) etteastega “Uncover”
III koht – Mari Maurer ja Liisi Helena Kasesalu (5.b) etteastega “Uus tibutants”

7.-12. klass

I koht – 4.c, 6.b ja 8.a klassi koosseis etteastega “Mi Gente”
II koht – 9.b ja 9.c klassi õpilased etteastega “Triffer”
III koht – 10.c klassi õpilased etteastega “Anu Jänkukesed”

Anti välja kaks eripreemiat:

Eripreemia “Proffesionaalseima tantsunumbri eest” 8.b ja 9.a koosseisule G.O.D.
Eripreemia õpetajatele tubli osalemise eest PlayBoxil.

Täname kõiki sponsoreid: National Geographic, Apollo Holding OÜ, Exit Room, Nõmme Seikluspark, Tallinna Linnateater.

Suur tänu Andresele, Terttule, TSG Õpilasesindusele ja kõigile teistele, kes ürituse kordaminekusse oma panuse andsid!


PlayBox 2017 võitjad

Noorem vanuserühm:

Vanem vanuserühm:

PlayBox 2016

24. novembril toimus meie koolis paljude osalejate ja hiiglasliku publikuga PlayBox 2016.

Laval astusid üles 1.-12. klassi õpilased, kes esitasid nii kodumaiste kui ka välisartistide loomingut.

Õhtujuhid olid Ats Kruusing ja Henri Künnap.

Žürii

Õpilaste hääle esindaja ja tantsija Eesti Tantsuagentuuris – Daniela Privis (11.b)

Kõigi lemmik ja aasta õpetaja 2016 – Anu Kušvid

Palavalt armastatud saksa keele õpetaja – Katre Merilaid

Tantsija, koreograaf ja lihtsalt hea inimene – Egor Zadoya

Võitjad

Noorem vanuserühm

I koht – 3.a+6.b “The Greatest” (Sia – The Greatest)

II koht – 6.a+1.a “Whip anaconda” (mix)

III koht –  6.b “Parmupillihullus” (Meisterjaan – Parmupillihullus)

Vanem vanuserühm

I koht – 12.b+c “Vaikne pühapäev” (mix)

II koht – 10.bMiks mitte” (mix)

III koht – 11.a+bGold and Beautiful” (mix)

Eripreemiad

Parim soolo – Elisaveta Kuznetsova, 1.a  “Can’t stop” (Justin Timberlake – Can’t Stop This Feeling)

Kõige humoorikam – 11.a+12.a “Miami Vice”

Auhinnad pani välja: National Geographic Eesti, Sushi Cat, Eesti Vabaõhumuuseum ja Tallinna Botaanikaaed.

Täname kõiki, kes oma panuse andsid!