sõudmine 2018

Põhikooli võistkond võitis Tallinna koolide meistrivõistlused sõudeergomeetritel

28. märtsil toimusid Tallinna Spordihallis Tallinna koolinoorte meistrivõistlused sõudeergomeetritel Concept-2. Taas oli meeldiv tõdeda, et tublid olid kõik meie kooli võistkonnad.

Individuaalselt näitas parimat tulemust 10.c klassi õpilane Hanna Marie Raag, kes saavutas gümnaasiumi neidude arvestuses 2. koha. Anette Peterson oli põhikooli tütarlaste arvestuses neljas.

Meie põhikooli tütarlaste võistkond esines koosseisus Triinu-Liis Vaikma (9.c), Anette Peterson (8.b), Kärt-Marian Mae (7.a) ja Mia Kolmann (7.a) ning saavutas kindla 1. koha.

Põhikooli poeglaste võistkond kooseisus Karl Kreis (9.a), Siim Mihkel Palits (9.b), Jaagup Randi (8.b) ja Gregor Hint (8.b) saavutasid 12. koha.

Kokkuvõttes saavutas meie kooli põhikooli võistkond 1. koha.

Gümnaasiumi neidude võistkond koosseisus Anneliis Viilukas (12.b), Hedvig Talvik (10.a), Carol Kuuskman (10.c) ja Hanna Marie Raag (10.c) saavutas 3. koha.

Noormeeste võistkond koosseisus Kaarel Keskra (12.b), Rain Tasane (12.b), Henri Einard (12.b) ja Edward Toonela (11.a) saavutasid 4. koha.

Kokkuvõttes saavutas gümnaasiumi võistkond Gustav Adolfi Gümnaasiumi ja Tallinna Reaalkooli järel 3. koha.