Parim sportlane – jaanuar 2018

Tallinna Saksa Gümnaasiumi jaanuarikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Hanna Marie Raag (10.c) ja Henri Einard (12.b).

Jaanuarikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 34 kooli vilistlast. Neidudest võitis 79 punktiga 10.c klassi õpilane Hanna Marie Raag ja noormeestest 95 punktiga 12.b klassi õpilane Henri Einard.

Hanna Marie Raag osales kooli neidude teateujumise võistkonna koosseisus Mustamäe linnaosa võistlustel, kus saavutati 1. koht ja Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 7. koht. Samuti oli ta meie kooli neidude võistkonna parim Alfa 2018 võistlustel sõudeergomeetritel, kus nii neidude kui kooli koondvõistkond saavutas 2. koha.

Henri Einard oli üks võistkonna parimaid mängijaid Tallinna koolinoorte XXXVI spordimängude raames toimunud gümnaasiumi korvpalli alagrupiturniiri mängudel. Kooli võistkond saavutas alagrupiturniiril 2. koha. Samuti oli ta meie kooli noormeeste võistkonna parim Alfa 2018 võistlustel sõudeergomeetritel, kus nii noormeeste kui kooli koondvõistkond saavutas 2. koha.