Saalihoki meeskond pääses finaali

Gümnaasiumi noormehed pääsesid võiduga Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel saalihokis finaalturniirile.

5. veebruaril toimus Õismäe Spordimängude Hallis Tallinna koolinoorte 2020. aasta meistrivõistluste poolfinaalturniir saalihokis. Turniiri võitja soosikuteks olid kindlasti eelmisel aastal teise koha võitnud Haabersti Vene Gümnaasium ja Tallinna Reaalkool. Turniir algas meie jaoks väga hästi ja esimeses mängus suudeti 3:1 võita Tallinna Reaalkool. Turniiri viimases mängus oli selge, et finaalturniirile pääseb lisaks meile ka Haabersti Vene Gümnaasium. Võiduvärava suutis Riggo Saggor (11.c) visata 7 sekundit enne mängu lõppu ja seega pääsesid noormehed edasi finaalturniirile võiduga.

Kindlasti oli Riggo Saggor selle võistkonna liider ja parim mängija. Tema oli ka meie võistkonna resultatiivseim mängija. Jürgen Sokk (12.c) tegi väga hea töö kõikides mängudes kaitstes edukalt meie väravat. Kuid kiita tuleb kõiki võistkonnas mänginud noormehi, sest võit saavutati hea meeskonnatöö tulemusena.

Võistkond mängis koosseisus:
11.c – Riggo Saggor
12.a – Karevi Pajumets, Jan Richard Liiva, Argo Aljand, Hendrik Andre Herter ja Aleksandr Bõstrov
12.b – Otto-Robert Lipp
12.c – Karl Loodus, Kristen Paliale ja Jürgen Sokk