tunnustus 2017

Tunnustusüritus 2017

2. juunil tänasime ja tunnustasime meie kooli erinevates valdkondades edukalt esinenud õpilasi ja nende juhendajad.

Sel aastal tänuavaldusena jagatud kingitus on keskkonaasõbralik riidest kott, mille kujundasid 9.a klassi õpilased Ann Kaarde ja Anette-Heleri Lind.
Käsitööna siiditrüki tehnikas valminud riidest kotil on TSG sümbol ja origami tehnikas kujutatud linnud – sümboliseerimaks meie koolipere lendu suurte unistuste suunas.

Direktor Kaarel Rundu tänas kõiki saalis viibinud õpilasi, õpetajaid ja töötajaid, kes panustavad aastaringselt, et meile kõigile langeks osaks rõõmsat koostegutsemist, inspireerivaid õppetunde ja üritusi, toetavaid ning innustavaid sõnu, eduelamusi ja mõistvat suhtumist!