Postitused

Piltuudis: põnev bioloogia

7.a klass õppis bioloogiatunnis elusolendite kohanemist keskkonna ja toiduga meisterdades kauneid putukaid ja esinedes saksakeelsete ettekannetega õpetaja Lisa Tomaschewski juhendamisel.

7.a bioloogia

 

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutasid meie õpilased järgmised tulemused:

Ingrid Rand (9.c), 7. koht
Mia Lisette Tamme (8.c), 11. koht
Tuuliki Pomerants (12.b), 22. koht

Õpilasi juhendas õpetaja Mae Sutrop.

Vaata tulemusi siit

Bioloogiaolümpiaadi koolivooru tulemused

5.- 6. detsembril toimus bioloogiaolümpiaadi koolivoor, kus osales meie koolist osales 15 õpilast.

Linnavooru kutsuti järgmised õpetaja Mae Sutropi õpilased: Mia Lisette Tamme (8.c), Ingrid Rand (9.c), Tuuliki Pomerants (12.b).

Soovime edu!

Suur tänu kõigile osalejatele ja juhendajatele!

Teine koht bioloogiaolümpiaadi lõppvoorus

Liisa Pata 6.b klassist saavutas bioloogiaolümpiaadi Tartu lõppvoorus 6. klasside arvestuses II koha.

Esikohast jäi puudu napp 0,5 punkti.

Soovime Liisale ja tema juhendajatele palju õnne!!!

Lisainfo: https://www.teaduskool.ut.ee/et/olumpiaadid/bioloogiaolumpiaad

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas 6. klasside arvestuses Liisa Pata 4. koha, Mattias Murumaa jagas 12.-13. kohta ja Maria Juuse 20.-21. kohta (õp. Mihkel Kuusksalu).

7. klasside arvestuses jagas Mia Lisette Tamme 17.-18. kohta ning 11. klasside arvestuses Tuuliki Pomerants 9.-12. kohta (õp. Mae Sutrop).

Bioloogiaolümpiaadi Tartu lõppvooru lõppvooru kutsuti Liisa Pata 6.b klassist!

Õnnitleme kõiki tubli osalemise eest!

Bioloogiaolümpiaadi koolivooru tulemused

Bioloogiaolümpiaadi koolivoorus saavutatud heade tulemuste põhjal pääsesid edasi Tallinna piirkonnavooru järgmised meie kooli õpilased:

Mathias Murumaa, Triin Erala, Liisa Pata ja Maria Juuse 6.b klassist (õp. Mihkel Kuusksalu), Mia-Lisette Tamme 7.c ja Tuuliki Pomerants 11.b klassist (õp. Mae Sutrop).

Palju õnne!