TSG sügisese mitmevõistluse MV tulemused

27.09.2018 toimusid meie koolis TSG lahtised meistrivõistlused 8-võistluses.

Tegemist oli äärmiselt tuulise ning üsnagi jaheda ilmaga, mistõttu võisid nii mõnegi võistleja tulemused just selle taha jääda. 8-võistlusel tuli läbida järgmised spordialad: 100m jooks, kaugushüpe, kuulitõuge, kõrgushüpe, 400m jooks, kettaheide, odavise ja võistluspäeva lõpetas 1500m jooks. Lisaks peab ka mainima, et iga ala vahel oli 10 minutit puhkepausi ning jooksualade vahel 20-minutiline puhkepaus.

Võistlusel osalejateks olid meie kooli õpilased ja lisaks neile ka vilistlased, kokku oli 14 noorsportlast. Kohtunikeks olid meie kooli õpilased 11. klassidest, kes osalesid mullu kohtunike ja treenerite valikkursusel.

Vastavalt võistlusjuhendile selgitati võistlusel välja paremusjärjestus nii põhikooli kui gümnaasiumiarvestuses. Põhikooliarvestuses tuli võitjaks Mark Nurmsalu (7.a), teise koha saavutas Märt Aunroos (7.a) ja kolmanda koha pälvis Lauri Lennart Koch ( 7.a). Gümnaasiumiarvestuses kolm paremat olid: Mihkel Altosaar (11.b), Villy Tammer (11.c) ja Ahti Roio (11.b).

Tulisem võistlus oli siiski gümnasistide ja vilistlaste vahel, kui Mihkel Altosaarel (2. koht) tuli alla jääda vilistlasele Henri Einardile ning tugevas konkurentsis saavutas kolmanda koha Villy Tammer (11.c).

Tänaste võistlejate kommentaare:

• Kokkuvõttes oli väga tore üritus, sest mulle meeldivad sellised võistlused, kus saan end proovile panna ning end ületada. Kusjuures, sellisel võistlusel ei osalenud ma mitte esimest korda, see oli mul juba teine.
  • Korraldajad suutsid luua head tingimused, kuigi ilm seda ei soosinud. See ei seganud aga võistlust, sest nagu norrakad ütlevad “Ei ole halba ilma, on halb riietus”. Võistluse tempo oleks võinud olla veidikene kiirem, pidades silmas seda, et läks liiga palju aega. Võib olla oleks aidanud ajaliselt kaasa võistlejate väiksem arv. Vilistlasena oli mul rõõm tulla sellisele kooliüritusele ja ma tahaksin loota, et seda traditsiooni jätkatakse ka edaspidi.

Kogu selle ürituse korraldasin mina, 11.c klassi õpilane Carol Kuuskman, oma praktilise töö raames.
Suur aitäh kõigile osalejatele ja õpetajatele, kes mind aitasid ning loodetavasti kohtume juba järgmisel aastal!