Parim sportlane – oktoober 2019

Tallinna Saksa Gümnaasiumi oktoobrikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Eneli Veltmann ja Otto-Robert Lipp.

2019. aasta oktoobrikuu parima sportlase valimisel osalesid 34 meie kooli vilistlast. Neidudest pälvis kuu parima sportlase tiitli 93 punktiga 11.a klassi õpilane Eneli Veltmann. Talle järgnesid 47 punktiga Emma Roberta Rajando (9.c) ja 23 punktiga Grete Berendsen (10.b). Noormeestest pälvis oktoobrikuu parima tiitli 95 punktiga 12.b klassi õpilane Otto-Robert Lipp. Talle järgnesid 47 punktiga Hendrik Andre Herter (12.a) ja 43 punktiga Karl Viidebaum (12.b).

Eneli Veltmann saavutas Tallinna koolinoorte XXXVIII spordimängude murdmaajooksu meistrivõistlustel neidude 1000 meetri jooksus ajaga 3.34 3. koha ja kooli gümnaasiumi võistkonna koosseisus 4. koha.

Otto-Robert Lipp saavutas Tallinna koolinoorte XXXVIII spordimängude murdmaajooksu meistrivõistlustel noormeeste 1000 meetri jooksus ajaga 3.01 6. koha ja kooli gümnaasiumi võistkonna koosseisus 4. koha. Otto-Robert oli Tallinna koolinoorte XXXVIII spordimängude raames toimunud gümnaasiumi noormeeste jalgpalli vaheturniiril 1. koha võitnud võistkonna parim mängija.

kuu parim sportlane - oktoober 2019