TSG on Tallinna koolinoorte XXXV spordimängudel parimate seas

Linna kergejõustiku võistlustega lõppesid ka XXXV Tallinna koolinoorte spordimängud. Terve õppeaasta väldanud võistlushooaja kokkuvõttes selgitati välja parimad Tallinna üldhariduskoolid põhikoolide ja gümnaasiumide arvestuses.

Põhikoolide arvestuses on TSG parim kool, gümnaasiumite hulgas oleme kolmandal kohal.

Paremusjärjestus põhikoolide arvestuses

Põhikoolide arvestuses võtsid üksteiselt mõõtu 58 Tallinna üldhariduskooli. Koolid võisid võistelda kokku maksimaalselt 22 erineval spordivõistlusel ja arvesse läks maksimaalset 10 parimat tulemust.

Sellel õppeaastal õnnestus meie kooli tublidel spordilastel võita üldkokkuvõttes esikoht.

Üldkokkuvõttes otsustas esikoha saatuse linna kergejõustiku võistlused ja selle esikoht tagas üldvõidu meie koolile.

Paremusjärjestus gümnaasiumite arvestuses

Gümnaasiumite võistkondi oli loomulikult vähem – 44. Võistlusalasid oli gümnaasiumi osas natuke vähem – 20. Arvesse läks samuti 10. parima võistluse tulemused.

Meie gümnaasiumi õpilased esinesid läbi hooaja väga tublilt ja tänu sellele saavutati igati hinnatav 3. koht Gustav Adolfi Gümnaasiumi ja Tallinna Reaalkooli järel.