Gümnaasiumivõistkond võitis Tallinna murdmajooksuvõistlused

3. oktoobril toimusid Nõmme spordikeskuses Tallinna koolinoorte 2017. a meistrivõistlused murdmaajooksus.

Võistkondlik paremusjärjestus selgitati eraldi põhikoolide ja gümnaasiumide seas. Nii neidude kui noormeeste võistlusrada ei olnud just kergete killast ning oma panuse selleks andis ka päev läbi sadanud vihm, tuuline ja külm ilm. Rada oli pehme, mudane ja libe ning tänu sellele tuli võistlusrajal ette ka palju kukkumisi.

Individuaalselt võitsid meie kooli õpilastest Eliise-Triin Raun neidude 500 meetri jooksu ja Rain Tasane noormeeste 1000 meetri jooksu.

Lisette Ploomipuu saavutas teise koha neidude 1000 meetri jooksus. Neljandate kohtadega pidid rahulduma seekord Eneli Veltmann tütarlaste, Hedvig Talvik neidude ja Otto-Robert Lipp noormeeste 1000 meetri jooksus.

Põhikooli võistkond lõpetas võistluse kaheksanda koha ja gümnaasiumi võistkond esikohaga.

Gümnaasiumi võistkonnas võistlesid:

12.a Mihkel Trees
12.b Rain Tasane ja Kristofer Kartau
11.b Eliise Triin Raun, Lisette Ploomipuu, Hans Kristjan Laur ja Ats Tölp
11.c Andra Järva
10.a Hedvig Talvik ja Ann Kaarde
10.b Otto-Robert Lipp

Põhikooli võistkonnas võistlesid:

9.a Eneli Veltmann ja Brigitta Lees
9.b Danyil Kurbatov
8.b Mirjam Faster, Rauno Järviste, Sven Kalling, Jaagup Randi, Markus Kägu ja Karl-Henrik Tiko
7.c Emma Roberta Rajando