Tallinn tunnustas parimaid olümpiaadidel osalejaid

30. mail tänas ja tunnustas Tallinn pidulikul vastuvõtul Lillepaviljonis oma parimaid ülelinnalistel ja -riigilistel olümpiaadidel osalenud õpilasi ja nende juhendajaid-õpetajaid.

Päevakangelasi tervitasid ja õnnitlesid abilinnapea Mihhail Kõlvart ja haridusameti juhataja Andres Pajula.

Meie koolist olid vastuvõtule kutsutud järgmised õpilased:

Mark Tjurlik, Liisa Pata, Mathias Murumaa, Rasmus Maivel, Triin Erala, Maris Parm, Edvard Ellervee, Laura-Heleene Tirkkonen, Aleksandra Tuuling, Kadri Müürsepp, Jakob Juksaar, Martina Eerme, Vanda Reinmets, Anna -Liisa Merilind, Elisabeth Lukkonen, Mark Böttner.

Õpilasi juhendasid õpetajad:

Ivi Olev, Marge Raja, Tuulika Sooväli-Rosin, Riina Loit, Vilja Konovalov, Veiko Vahur, Küllike Kütt, Reeli Kaselaid, Margit Tammekänd, Helle Kasesalu, Wolfgang Jäger, Kathrin Schwanz.