Hõbevillak 2016

TSG võistkond Hõbevillakul taas parim

Tallinna Saksa Gümnaasiumis toimus 8. detsembril kell 18.00 telemäng “Hõbevillak”​, kus Mustamäe kooliõpilased võistlesid omavahel teadmistes ja nutikuses.

Telemängus osalesid kolmeliikmelised võistkonnad, kes pidid piiratud aja jooksul ekraanil esitatud küsimustele õigesti vastama.

​Küsimused olid erinevate teemade järgi voorudesse jagatud. Voorud esindasid koolitunde, Eestit, jõulusid, Merekultuuriaastat ja Mustamäed. Õhtujuhi rolli täitis vaimukas poliitik Rainer Vakra.

Esimest korda toimus “Hõbevillak” 2015. aastal Kultuurikeskuses Kaja, mille võitis TSG meeskond. Ka seekord ei andnud me oma tiitlit käest ja võit jäi koju.

Seekordsed võitjad olid 10.a klassi tüdrukud – Maris Kortel, Liisi Tooming ja Kadri Müürsepp.

Lisaks meie kooli võistkondadele olid esindatud ka Tallinna 32. keskkool, Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, Tallinna Arte Gümnaasium ja Tallina Tehnika Gümnaasium.

Suurürituse korraldasid Mustamäe Avatud Noortekeskus, noorteorganisatsiooni Mustamäe Õpilaste Tegus Esindus ja Mustamäe Noorteparlament.

Mihkel Annus (10.a) pani kokku video: