õppekäik ettevõttes Tiptiptap

5.a klassi tehnoloogiaõpetuse tund ettevõttes Tiptiptap

6. juunil toimus 5.a klassi tehnoloogiaõpetuse tund ettevõttes Tiptiptap, mis tegeleb spordi- ja mänguväljakute ehitamisega ning toetab seeläbi laste liikumisharrastust.

Õpilased said tutvuda ettevõttes kõikide tootmisetappidega alates töö projekteerimisest ja joonestamisest, kuni lõpplahenduse valmimiseni. Väga põnev oli vaadata erisuguste masinate, nt freesid, trellid jms tööd ning tohutut hulka detaile, mida ühe mänguväljaku tegemiseks vaja läheb.

Õpilased ise said meisterdada endale puitdetailidest kokkupandava linnu, mille siledaks lihvimisel ka õpetaja Veiko Vahuri abi vaja läks.

Suur tänu Rasmus Erich Varunovi vanematele, kes õpilastele sellise hariva ja meeleoluka õppekäigu välja pakkusid ning läbi viisid.

õppekäik ettevõttes Tiptiptap