Haridusameti tunnustus meie õpilasesindusele

2017/18 õppeaasta on juba lõppemas. See aasta oli meeletu kogu õpilasesinduse jaoks.

Läbi sai viidud palju juba traditsiooniks saanud üritusi (nagu näiteks PlayBox) ning ka nii mõndagi uut ja huvitavat, näiteks saaks tuua äsja toimunud suurejoonelise balli “Kevadsära”, mis osutus vägagi edukaks.

Aasta lõpetuseks saime ka tänu järjepidevalt hea koostöö eest TSG juhtkonnaga imelise tunnustuse Haridusameti poolt, kes andis meile Tegus ÕE 2018 konkursil eriauhinna “Parim koostöö juhtkonnaga õpperuumi kujundamisel”. Meil on suurim rõõm olnud seda tööd teha ning loodame järgmistel aastatel veelgi kõrgemale sihtida.

Tahame südamest tänada kõiki õpilasesinduse liikmeid, kelle toeta oleksid jäänud kõik üritused korraldamata ja koolielu palju igavamaks. Me ei saa ka unustada abilisi, sponsoreid ja kooli juhtkonda, kes kõik ühel või teisel määral meie tegevusse panustasid.

Soovime TSG õpilasesinduse poolt kõigile ilusat koolilõppu ning jääme juba uut õppeaastat ja uute ürituste-tegevuste organiseerimist ootama!

TSG õpilasesindus

TSG õpilasesindus 2018