8. klasside loovtööd

8. klasside loovtööd on selleks aastaks kaitstud ja kuulatud.

Õpilaste tööd paistsid taaskord silma erakordselt huvitavate valikute ja teostuste poolest.

Kuulsime kogemuslugusid tundide läbiviimisest ja ürituste organiseerimisest, heategevusprojektidest, isetehtud esemetest (toolikatted, valgustid, lauad, toolid, aiamööbel, pildid jne), kodulehtede loomisest ja virtuaalsetest projektidest (raamatud, animatsioonid, arvutimängud, lühifilmid jne).

Toome siinkohal välja mõned tööd, mille tulemusi saab digitaalselt presenteerida:

Ingrid Kristin Paist. Tuletantsu koreograafia loomine ja sellest video koostamine
Joonas Sooneste. Saksakeelset osakonda tutvustav video
Emili Aruste, Merilin Hiis. Saksakeelsete õppematerjalide koostamine 4. klassile
Grete Katriin Eesaru, Mia Mireia Uusorg. Geograafiaalase Kuldvillaku mängu koostamine 4. – 5. klassidele
Mihkel Ilves, Keir Runno. Eestlaste esimene ümbermaailmareis ArcGis kaardiloona
Sirli Sell. Smuutide retseptiraamatu koostamine
Kaisa Keitre Tamm. E-raamat Vana-Kreeka mütoloogiast
Alisa Koort. K-pop tantsukava loomine ja sellest video koostamine

Täname kõiki õpilasi, kes vaatamata keerulistele tingimustele oma tööd valmis said ja neid ka üksteisele esitlesid!

Täname juhendajaid, kes olid õpilastele abiks ja toeks ning panustasid suurepäraste tulemuste saavutamiseni.