Eesti mälumäng 2020

17.-19. veebruaril toimusid meie koolis traditsioonilised Eesti mälumängud.

2.-6. klasside õpilased mängisid Tacticu firma lauamängu „Eesti mälumäng juunior“ ja 7.-12. klasside õpilased ning õpetajad sama firma „Eesti mälumängu“.

2. klasside mängu võitis 2. b klassi võistkond koosseisus: Amanda Elise Laineem, Karl Robert Sika ja Mirtel Ilves.

3. klasside mängu võitis 3.b klassi võistkond koosseisus: Karel Kivirähk, Hanna-Loore Nõges ja Andreas Merilind.

Kui 2 ja 3. klass sai mängida omavanustega, siis alates neljandast klassist toimusid Eesti mängudele ka eelvoorud, finaali pääsesid edasi iga vanuseastme tublimad.

4.-6. klasside finaali pääsesid 4.a, 5.b ja 6.c klassi võistkonnad. Mängu võitis 6.c klassi võistkond koosseisus: Raul Pata, Joonas Sooneste ja Iko Ingmar Jõks.

7.-9. klasside finaali pääsesid 7.a, 8.a ja 9.c klassi võistkonnad. Mäng oli väga tasavägine, võidu tiitlit oleksid väärinud kõik finaalis osalenud grupid. Esikoha võitles lõpuks välja 9.c klassi võistkond koosseisus: Erik Ellervee, Martin Otto Mälter ja Mia Lisette Tamme. Teise koha saavutas 7.a klassi võistkond koosseisus: Simona Maria Reischl, Sander Saagpakk ja Kaur Ehrlich. Kolmanda koha sai 8.a klassi võistkond koosseisus: Jegor Proskurin, Mark Nurmsalu ja Mathias Murumaa.

Gümnaasiumi finaali pääsesid 10.a klassi võistkond ning eelvoorus viigi saavutanud 12.b ja 12.c klassi võistkonnad, lisaks neile osales finaalis ka õpetajate võistkond. Esimese koha sai õpetajate võistkond koosseisus: Astrid Rätsep, Carol Pahk ja Mart Kuhi. Õpilastest oli kõige tublim 12.b klassi võistkond koosseisus: Paula Kristiine Ruus, Jane Cathlyn Meigas ja Liisa Neeme. Kolmanda koha sai mängus sai 12.c klassi võistkond koosseisus: Liisa-Maria Lääne, Markus Albert ja Carl Erik Klamas.

Eesti mängu toetasid Tallinna Saksa Gümnaasium ja Eesti Rahva Muuseum.

Eesti mäng