Esikoht linnaosa koolide teatejooksuvõistlustel

Teisipäeval, 24. septembril toimusid Sütiste metsas Mustamäe linnaosa koolide võistlused murdmaateatejooksus 3.-5. klassidele.

Meie õpilased näitasid head meeskonnatööd ja kiireid jalgu. Koju toodi üks kuldne karikas ja kaks komplekti hõbemedaleid.

3. klasside arvestuses saavutati 2. koht!
võistkond osales koosseisus: Daria Laksberg 3.d, Helin Kask 3.b, Heidi Liine Olep 3.b, Mette Maria Jürventson 3.b, Nora Elise Laanetu 3.b, Sten Eric Soomre 3.a, Markus Siitam 3.a, Robert Netšajev 3.b, Karel Kivirähk 3.b, Karl Kuldkepp 3.b ja Robin Kiisk 3.c.

4. klasside arvestuses saavutati 1. koht!
Võistkond osales koosseisus: Vanessa Espenberg 4.a, Liidi Jõemägi 4.a, Kristiina Tamm 4.a, Eliise Unt 4.a, Annmari Alesmaa 4.c, Elisabeth Green 4.c, Eldar Jevgrafov 4.a, Karl-Tristan Lorenz 4.b, Rando Kadastik 4.c, Caius Priit Riisalu 4.c ja Mattias Erik Krause 4.c.

5. klasside arvestuses saavutati 2. koht!
Võistkond osales koosseisus: Karina Grünbaum 5.a, Amanda Jakobson 5.a, Annika Hännikäinen 5.a, Birgit Kolts 5.b, Elerin Meier 5.b, Gretel Kirikal 5.c, Trevor Hint 5.a, Raul Markus Elbre 5.a, Jako Rumvolt 5.b, Martin Lünekund 5.b ja Richard Ploomipuu 5.c.

Kiitus ja suur tänu tublidele jooksjatele ning neid juhendanud õpetajatele!