Kuulitõukevõistluse võitsid meie noormehed

Kolme kooli vaheline kuulitõukevõistlus lõppes meie kooli noormeeste võiduga

Esimene kuulitõukevõistlus viidi läbi 2005. aastal Aleksander Tammert seeniori palvel eesmärgiga selgitada välja parim kool ja anda võistlemisvõimalus igale noorele.

Kui esimestel aastatel toimus see võistlus kahe kooli – Kristiine Gümnaasiumi ja Tallinna Saksa Gümnaasiumi õpilaste osavõtul, siis nüüd on juba aastaid osa võtnud ka Mustamäe Humanitaargümnaasium.

Järjekorras juba 15. võistlus toimus Kristiine Gümnaasiumi ja Audentese Gümnaasiumi staadionitel 17. ja 18. septembril. Võisteldi kolmes vanuseklassis ning võistkondlikku arvestusse lähevad 5.-7. klassidel viie parima poisi tulemused, 8.-9. klassidel nelja parima poisi tulemus ja 10.-12. klassidel kolme noormehe tulemus. Kuigi meie kool ei võistelnud kõige tugevamas koosseisus, siis vaatamata sellele suudeti üldvõit koju jätta.

kuulitõuge 2019