Etenduskunstide huviring 7.-12. klassi õpilastele

Oleme kaks Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide tudengit, kes soovivad põhikooli- ja gümnaasiuminoortele tutvustada kaasaegseid etenduskunste.
Soovime luua huviringi, millest ise kooli ajal puudust tundsime. Otsime, uurime, käime vaatamas, arutame ja avastame: mis on kaasaegne teater ja kes on etendaja.

Anname põgusa ülevaate kaasaegse teatri skeenest Eestis ja Euroopas. Teoreetilisest infost enam tahame keskenduda aga praktilistele harjutustele, mis arendavad nii grupiviisilist kui iseseisvat mõtlemist ning tutvustada kaasaegseid loomemeetodeid.

Aasta jooksul keskendume kontseptsioonidele nagu ruum, keha, heli, valgus, objekt, publik ja kompositsioon. Keskendume kontseptsioonidele eraldi ja õpime neid omavahel põimima.

Huviring on mõeldud Tallinna Saksa Gümnaasiumi 7.-12. klassi õpilastele.

Esimene kohtumine toimub 21.09 kell 15.25 ruumis C4-03.

Palun registreeri ennast allolevas küsitluses!

Kui tunniplaanis ajad kattuvad, aga soovid siiski osa saada, siis kirjuta meile (privisd@gmail.com).

Tule ja avastame koos!

ETENDUSKUNSTIDE huviring