TSG korvpallineiud saavutasid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel teise koha

Märtsis toimusid erinevates koolides Tallinna koolinoorte 2018.a meistrivõistlused korvpallis. Meie koolis toimus üks kolmest poolfinaalturniirist ja ka finaalturniir. Finaalturniirile pääsesid läbi valikvõistluste kuus parimat kooli ja neist üks – Tallinna Humanitaargümnaasium loobus.

Meie neidude parim mäng oli kahtlemata poolfinaalturniiril Mustamäe Reaalgümnaasiumi vastu, kes sai finaalis kolmanda koha. Ilusa mänguga võeti kindel võit tulemusega 25:9.

Finaalmängus tuli meie neidudel pidada aga väga raske mäng turniiri favoriidi – Arte Gümnaasiumi vastu. Mängu tulemuse otsustas II veerandaja keskel kaks-kolm minutit, kus läksime kaasa vastase kiire tempoga, kaotasime mitu korda palli ja vastane „kostitas“ meid järjest kümne punktiga. Lõpus küll jõudsid meie neiud lähemale, aga lõpusireen andis võidu Arte Gümnaasiumile 22:20.