TSG tunnustab kolleege

Riina Leppmaa

TSG Aasta Õpetaja 2017 – Riina Leppmaa

TSG Aasta Õpetaja 2017Riina Leppmaa

• Ta inspireerib ja innustab, nii suurt kui alles väikest
  • Särab ja hoolib, kuulab ja kuuleb, õpib ja õpetab
  • Tundes end koduselt nii kihutavas digi- kui ka paljudele kõhedusttekitavas arvude maailmas, on tema sihikindel ja pühendunud töö viinud just lõppeval aastal õppurite edukate eksamitulemusteni.

TSG Aasta Töötaja 2017Margit Teesalu-Kranich

• Kiire taibuga ja täpne. Juhendab, trükib, parandab. Sädelevaid ehteid tema kaelas on asendamas peamiselt fotokaamera.
  • Just tänu temale on meie koolis toimuv pidevalt pildil. Lausa uskumatu, kui kiiresti jõuab info kodulehele ja näoraamatusse.

Kolleegipreemia 2017Ülle Gatski

• nooruslikult särav, armsalt siiras, sooja südamega ja toetav.

Aasta Tegu 2017 – Panuse eest TSG akadeemilisse haridusse õpilaste eduka juhendamise eest aineolümpiaadidel:

Ivi Olev, Marge Raja, Tuulika Sooväli-Rosin, Riina Loit, Vilja Konovalov, Veiko Vahur
Küllike Kütt, Reeli Kaselaid, Helle Kasesalu, Margit Tammekänd, Kathrin Hoffmann, Wolfgang Jäger

ÕE auhind juhtkonnale - autor Maris Kortel

ÕE auhind juhtkonnale – autor Maris Kortel

Õpilasesinduse poolt antud autasud õpetajatele:

Kõige mõistvam: Reet Jõgeva
Kõige stiilsem: Kätlin Heinroos