Mustamäe linnaosa tunnustas TSG kauaaegset bioloogiaõpetajat

Mustamäe linnaosa Õpetaja päeva pidulikul vastuvõtul Kaja kultuurikeskuses tunnustati pikaajalise eduka töö eest meie bioloogiaõpetajat Mae Sutropi.

Palju õnne kogu koolipere poolt!

Mae SutropÕpetaja Mae Sutrop on Tallinna Saksa Gümnaasiumi raudvara. Tema käe all on õppinud bioloogiat kõik põlvkonnad alates kooli asutamisest.

Suurepäraseid teoreetilisi ja praktilisi teadmisi loodusest on ta alati osanud edasi anda rahulikult ja sõbralikult, kasutanud erinevaid põnevaid õppemeetodeid, seostanud õpitavat reaalse eluga. Nooremate klasside õpilasi, kes oma esimesed põnevad looduse jälgimise kogemused on saanud Mae bioloogiaklassis akvaariumites kalu ja kahepaikseid jälgides, ei jõua kokku lugeda. Alati on tal aega õpilastega rääkida ka väljaspool tunni aega, jutustada põnevaid lugusid loodusest ja edasi anda lõputuid kogemusi. Olgu sügis, talv või kevad leiab ta alati võimaluse õuesõppeks.

Tema juhendamisel on igal aastal jõudnud õpilased bioloogiaolümpiaadi piirkonnavooru. Ka olümpiaadi üleriigilisse vooru on aastate jooksul jõudnud väga palju bioloogiahuvilisi.

Mae Sutrop tegeleb mesindusega. Toredatest lugudest mesilaste hingeelust on saanud osa nii õpetajad kui õpilased. Soovijad saavad tervist turgutada ka Mae mesilaste kogutud meega.