Huvitav rollimäng Kännukuke raamatukogus

rollimängud Kännukuke raamatukogus30. oktoobril osalesid 7.c klassi õpilased ja neli 5.a klassi õppurit Kännukuke raamatukogus põnevas mõrvamüsteeriumis.

Grupp õpilasi oli uurijad, osad kahtlusalused ning keeruliste loogikaülesannete abil pidi otsima mõrvarit. Õhinas õpilased lõid pärast pingelist koolipäeva agaralt kaasa ja salapärane mõistatus saigi lahendatud.

Tore, et meie kooli koostöö Kännukuke raamatukoguga nii tihe on.
8.c klassis õppiv Anne-Mai Nahk sooritab seal oma praktilist tööd ja juhib noorte kirjandusklubi, koolipoolseks juhendajaks on õpetaja Anu Kušvid. Ka antud üritus, mil riiulite vahel elustusid krimiromaanidest tuttavad olukorrad, toimus just selle projekti raames.

Eriti vahva, et hoogustumas on klassideülene tegevus, kus koos tegutsevad erinevas vanuseastmes õpilased – kõik see liidab meie armsat kooliperet.