Parim sportlane – oktoober 2018

Tallinna Saksa Gümnaasiumi oktoobrikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Mariell Fridemann ja Otto-Robert Lipp.

Oktoobrikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 35 kooli vilistlast. Neidudest võitis 93 punktiga 7.c klassi õpilane Mariell Friedemann ja noormeestest 87 punktiga 11.b klassi õpilane Otto-Robert Lipp.

2018. aasta oktoobrikuu parima sportlase valimisel osalesid 30 kooli vilistlast. Neidudest pälvis kuu parima sportlase tiitli 93 punktiga 7.c klassi õpilane Mariell Friedemann. Teise koha saavutas vilistlaste hääletamisel 53 punktiga Mari-Anne Mee (12.c) ja kolmanda 49 punktiga Maria Elling (8.b). Noormeeste arvestuses võitis Otto-Robert Lipp (11.b) kogudes 87 punkti. Järgnesid 68 punkti kogunud Roven Ren Pajumets (8.a) ja kolmandana Kristjan Kotli (11.b) 34 punktiga.

Mariell Friedemann oli Tallinna koolinoorte XXXVII spordimängude raames toimunud põhikooli tütarlaste jalgpallivõistkonna väravavaht ja võistkonna parim mängija. Võistkond mängis alagrupis mõlemad mängud viiki kuid edasi ei saanud. Võistlustel osalenud 31. kooli seas jäädi jagama 18.-25. kohta.

Otto-Robert Lipp oli Tallinna koolinoorte XXXVI spordimängude raames toimunud noormeeste jalgpalliturniiril võistkonna parim mängija. Vaheturniiril kaotasid noormehed mõlemad mängud ja edasi ei pääsenud. Võistlustel osalenud 37. kooli seas jäädi jagama 13.-18. kohta.

kuu parim sportlane - oktoober 2018