TSG jalkafännid

Jalgpallifännid

13. oktoobril 2019 külastas Saksamaa jalgpallikoondis seoses EM-valikmänguga Eestit.

90 minutilise mängu järel läksid Eesti ja Saksamaa lahku seisult 1:3. Kahjuks polnud tulemustes midagi üllatavat. Aga Eesti mängis Saksamaa vastu üllatavalt hästi.

Mängu ei jälginud rõõmuga mitte ainult sakslased, vaid ka TSG õpilased, kes olid seda kaua oodanud. Mõned olid isegi staadionil meeskondadele kaasa elamas.

Saksamaa jalgpall on ka Eestis väga tuntud ja nii tulime me mõttele meeskond Tallinna Saksa Gümnaasiumisse külla kutsuda. 5.a, 6.b ja 9.a õpilased kirjutasid suvel kutseid meeskonnale ja üksikutele mängijatele ning me saatsime need Saksamaa Jalgpalliliitu.

jalkafännid

Kahjuks ei saanud me Saksamaa Jalgpalliliidult positiivset vastust. Kuid nad saatsid meile tänutäheks mõned autogrammikaardid, kleepsud ja pastakad, mis me õpilastele laiali jagasime. Kohtumine mängijatega oleks küll tore olnud, aga lapsed rõõmustasid ka suveniiride üle, nagu 5.a klassi pildi peal näha.

Teresa Bönsch
tõlkis Margit Tammekänd