“Keelepaelad 2017” tulemused

Juba kuuendat aastat toimus meie koolis humoreskide esitamise konkurss “Keelepaelad”. Üritus on väga populaarne, osaleda soovijaid oli väga palju. Lõppvõistlusele pääsemiseks tuli kahes esimeses vanuseastmes läbida eelvoorud.

Etteasteid hindas žürii, kuhu kuulusid: eesti keele ja kirjanduse õpetaja Anu Kušvid, 11.a klassi õpilane Ats Kruusing, TSG vilistlane ja žürii pikaajaline liige Gerli Tiganik, meelelahutusärimees ning muusikaürituste korraldaja Indrek Ditmann. Žürii esimees oli teatri-, tele ja filminäitleja, paljude naljasaadete võrratu osaline Jan Uuspõld.

Ka sel aastal osalesid konkursil Mustamäe Gümnaasiumi õpilased õpetaja Tiina Kiiseli juhendamisel ja neil läks väga hästi!

Oli nalja, oli naeru ja lõbusaid üllatusmomente!

Humoreskide esitamise konkursi “Keelepaelad 2017” tulemused:

Keelepaelad 2017 laureaat1.-3. KLASSID
1. koht Ruben Saluste 1.a (MG)
2. koht Siim Kivi 1.a (MG)
3. koht Karl Albert Merila 3.b (TSG)

Eriauhinnad said Antoni Kornet 1.a (MG) ja Kevin Kasela 2.b (TSG).

4.-6. KLASSID
1. koht Martin Mälter, Aksel Ojari, Erik Ellervee 6.c
2. koht Anna-Maria Kiivikas 4.a
3. koht Victoria Roos 5.c

Eriauhind parima uudiste paroodia eest Mathias Murumaale (5.b).

7.-12. KLASSID
1. koht Siim Lukas Simmo 10.b
2. koht Elo Vahtrik 11.a
3. koht Ingela Rohusaar, Mariell Mattal 7.a

Eriauhind parimale loovedurile Hans Kristjan Laurile (10.b)

KEELEPAELAD LAUREAAT 2017 ON SIIM LUKAS SIMMO (10.b klass)!

Audiovisuaalse paroodia konkursil saavutas žürii lemmiku tiitli video “Prooviabielu” (autorid: Mardi Truus, Ralf Ellervee ja Edvard Toonela).

Palju õnne!

Kõiki videoid saab vaadata ja lemmikute poolt hääletada TSG Youtube kanalil: https://www.youtube.com/playlist?list=PL54Uf6-7sHoWo_aWfDzbaAavpGnUjmfow

TSG aasta htiks valis žürii muusikavideo ZangWu Streetboys – Stroomimaranda, parimaks võõrkeelseks videoks valiti Kunst.

Täname kõiki nii eelvoorudes kui ka lõppvõistlusel osalejaid, juhendajaid ja lastevanematest innustajaid ning ka väga head publikut!

Tallinna Saksa Gümnaasium tänab toetuse eest Mustamäe Linnaosa Valitsust, Maanteeametit, Tallinna Linnateatrit, Skyparki ning suurim tänu žüriiliikmetele meeleolukate meenete eest.

Kohtume aprillis 2018!