Meie õpilased võitsid koolinoorte arhitektuurikonkursi

Koolinoorte arhitektuurikonkurss “Minu unistuste piirimaastik” oli ideevõistlus, kuhu oodati osalejate visioone Ikla piiriala elavdamiseks.

Konkurss oli ka sel aastal meie kooli õpilastele erakordselt edukas. Kõik gümnaasiumi arhitektuuri valikkursuse õpilased suutsid vaatamata koroonapiirangutele ja kontakttundide puudumisele esitada oma tööd konkursile õigeaegselt, millest auväärt žürii valis välja lemmikud.

Gümnaasiumiastme töid hindasid maastikuarhitekt Kersti Lootus, sisearhitekt Eero Jürgenson ja arhitekt Piret Anier.

• Gümnaasiumiastme I koht: võistlustöö “Vaade kaugusesse” – autorid Marleen Juhanson (11.c) ja Mariette-Ly Meeksa (11.b)
  • Gümnaasiumiastme III koht: võistlustöö “Rukkilill” – autorid Jaroslavna Khorosheva ja Katarina Zemljanski (11.c)
  • Gümnaasiumiastme ära märgitud töö: “Portaal” – Mari Saffre (12.a)
  • Häädemeeste valla lemmik: võistlustöö “Metsakõla”- autorid Laura Mets, Evely Unt (mõlemad 10.b) ja Marie Maarand (10.c)

Õpilasi juhendas valikkursuse juhendaja Erik Joasaare.

Meie õpilaste töid saab vaadata siin

Auhindamine ja näituse avamine toimus laupäeval, 21. augustil Ikla piirialal Via Ikla hosteli parklas. Näitus on Ikla piirialal üleval 4. septembrini ja liigub seejärel Häädemeeste Keskkooli.

Erik Joasaare, kunsti- ja arhitektuuriõpetaja