Keelepaelad 2019

Juba 8. aastat toimub Tallinna Saksa Gümnaasiumis humoreskide esitamise võistlus, mis pälvib juba (peaaegu) sama palju tähelepanu kui Eurovisoon.

Ainsaks erinevuseks nende vahel ongi see, et meie puhul on koomiline element taotluslik. Laval astuvad üles kõik need, kes päevast päeva meeme keevitavad, kildu rebivad või lihtsalt maailmal pinnuks silmas on.

Kuna võistluse menu on suur nagu Eesti Laulul, tuleb ka meil pidada oma kooli õpilastele eelvoore (mis tihti on naljakam kui finaal) ja kutsume võistlema ka teiste koolide õpilasi.

Ürituse patroon ja žürii esimees on ikka näitleja Jan Uuspõld.

Üritus toimub 15. märtsil!

Võistlus on 3 vanuserühmas:

• 1.-3. klass
  • 4.-6. klass
  • 7.-12. klass

Etteaste pikkus on 3-7 minutit. Kasutada võib heli- ja videokujundust ning butafooriat.

Soovist osaleda palume anda teada hiljemalt 8. märtsiks.

Osalejate registreerimise link:

Kõikidele osalejatele jagub kiidusõnu ja kingitusi. Kuulutatakse välja iga vanuseastme 3 parimat ja antakse välja muid eriauhindu. Üks esinejatest pärjatakse laureaadi tiitliga.

Keelepaelad 2019