Parim sportlane – jaanuar 2019

Tallinna Saksa Gümnaasiumi jaanuarikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Carol Kuuskman (11.c) ja Karl Henrik Tiko (9.b).

2019. aasta jaanuarikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 32 kooli vilistlast. Neidudest pälvis kuu parima sportlase tiitli 59 punktiga 11.c klassi õpilane Carol Kuuskman. Talle järgnesid 8.a klassi õpilased Kärt-Marian Mae 57 ja Saara Mia Sarapuu 46 punktiga. Noormeeste arvestuses oli parim 59 punktiga 9.b klassi õpilane Karl Henrik Tiko. Talle järgnesid 51 punktiga 12.c klassi õpilane Gevin Genro Paas ja 41,5 punktiga 7.c klassi õpilane Kaarel Järviste.

Carol Kuuskman kuulus Tallinna koolinoorte spordimängudel 13. koha saavutanud neidude teateujumise võistkonda ja sõudeergomeetrite võistlustel ALFA 2019 2. koha saavutanud kooli gümnaasiumi neidude võistkonda.

Karl Henrik Tiko oli Tallinna koolinoorte spordimängudel 6. koha saavutanud põhikooli korvpallivõistkonna parim mängija ja kuulus sõudeergomeetrite võistlustel ALFA 2019 2. koha saavutanud kooli põhikooli poeglaste võistkonda.

Kuu parim sportlane - jaanuar 2019