12.c klass

Klassikaunistamise võistluse võitjad on lõpuks teada!

Enne veebruarivaheaega kuulutati välja võistlus, mille eesmärgiks oli muuta enda koduklass asenduspinnal võimalikult huvitavalt ja nutikalt ning teha klass heaks kohaks, kus õppida. 1. – 12. klassi õpilastele anti vaba voli enda koduklasse täpselt nii muuta, nagu nad ise heaks arvasid – piiriks oli vaid igaühe enda fantaasia.

Väga paljud klassid võtsidki võistluselt aktiivselt osa ja ainult nädala jooksul sai nii mõnigi klassiruum totaalse muutumise osaliseks. Vaheajal tuli kokku erinevate klasside esindajatest koosnev žürii, et hinnata ühiselt kõiki klassiruume.

12.c klass hinnati peavõidu vääriliseks.
Kuna võistlus oli üsna tasavägine, anti välja ka päris mitu eriauhinda.
Auhinna said veel:
7.b („Kõige kirjumirjum“), 12.b („Kõige enim plakateid/kõige posteriseeritum“), 11.c („Mõnusalt minimalistlik“), 1.d ja 4.b („Lustakas/rõõmus õhkkond“), 10.b („Kõige kodusem“), 9.c („Kõige truum klassijuhatajale“) ja 9.b („Kõige kunstiliselt andekam“).

Õnnitlused võitjatele!

TSG õpilasesindus