astmestik

Astmestikud 1. ja 2. korrusel

Tänaseks on valmis saanud kooli sihtasutuse tellitud astmestikud 1. ja 2. korrusel.

Korgist seinakatted, akustilised laepaneelid ja uued valgustid annavad 1. ja 2. korruse hoovipoolsetele otsakoridoridele hoopis uue ilme. Vineerist astmestikud toovad koolikeskkonda hubasust ning pakuvad nutiseadmete laadimispunktidega tänapäevaseid lahendusi.

Astmestikel on väga mõnus vahetundides istuda ning sõprade ja kaaslastega suhelda. Samuti kujutavad need avatud õpiruumi, kus on võimalik läbi viia tunde, grupi- ja individuaalseid töid.

Täname kõiki lapsevanemaid, kes sihtasutuse kaudu on toetanud äsjavalminud õpperuumi/puhkeala lahenduse sündi.

Uued astmestikud, mugavad õpikapslid ning põnevad hoovilahendused annavad ruumikitsikuses koolile alternatiivseid võimalusi tundide läbiviimiseks.

Vineerist astmestikud ehitas Aasoja Projekt OÜ, elektritööd teostas Gustavo elektritööd OÜ.

astmestik astmestik