Kuu parim sportlane – veebruar 2019

Tallinna Saksa Gümnaasiumi veebruarikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Marie Elise Aug (10.c) ja Markus Kägu (9.b).

Veebruarikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 26 kooli vilistlast. Neidudest pälvis kuu parima sportlase tiitli 53 punktiga 10.c klassi õpilane Marie Elise Aug. Talle järgnesid Mirjam Faster (9.b) 50 ja Kerly Kallas (9.a) 37 punktiga. Noormeeste arvestuses oli parim 66 punktiga 9.b klassi õpilane Markus Kägu. Talle järgnesid 35 punktiga Henry Thor Parve (7.a) ja 30 punktiga Karl Viidebaum (11.b).

Marie Elise Aug võitis Mustamäe linnaosa gümnaasiumi neidude suusatamisvõistlused. Tema võiduaeg 1,4 km distantsi läbimisel oli 4.08.

Markus Kägu võitis Mustamäe linnaosa suusatamisvõistlustel põhikooli poeglaste arvestuses ja tema võidutulemus 1,4 km distantsi läbimisel oli 3.45.

Kuu parim sportlane - veebruar 2019