suusatamine

Kõik meie kooli suusatamise võistkonnad kolme parima Tallinna kooli hulgas

8. ja 9. märtsil toimusid Tallinna koolinoorte 2016. a meistrivõistlused suusatamises.

Meie õpilased võistlesid mõlemal päeval väga tublilt. Individuaal distantsil saavutasid teise koha nii Markus Faster põhikooli poeglaste kui Martin Luts gümnaasiumi noormeeste seas.

Põhikooli neiud – Alika Jeršovski (9.b), Mariann Märtin (9.b), Hedvig Talvik (8.a), Mirjam Faster (6.b) ja Anette Peterson (6.b).

Põhikooli noormehed – Mihkel Trees (9.a), Mihkel Annus (9.a), Rene Aadusoo (9.b), Markus Faster (8.c) ja Karl Viidebaum (8.c).

Gümnaasiumi neiud – Lisett Niitsoo (12.b), Anna-Liisa Merilind (11.a), Helene Elisabeth Vatsel (10.b), Lisett Pavelson (10.b) ja Lea Rannu (10.b).

Gümnaasiumi noormehed – Andreas Melts (12.a), Kaspar Vaher (12.b), Martin Luts (12.b), Rain Tasane (10.b) ja Nikolai Romanov 10.b).

Teisel päeval lõpetasid kõik meie teatevõistkonnad medalitega. Põhikooli poeglapsed võitsid, gümnaasiumi noormehed saavutasid teise koha ja nii põhikooli tütarlapsed kui ka gümnaasiumi neiud lõpetasid kolmanda kohaga.

Põhikooli neiud – Alika Jeršovski (9.b), Mirjam Faster (6.b) ja Anette Peterson (6.b).

Põhikooli noormehed – Mihkel Trees (9.a), Markus Faster (8.c) ja Karl Viidebaum (8.c).

Gümnaasiumi neiud – Lisett Niitsoo (12.b), Lisett Pavelson (10.b) ja Lea Rannu (10.b).

Gümnaasiumi noormehed – Kaspar Vaher (12.b), Martin Luts (12.b) ja Nikolai Romanov 10.b).

Ka kahe päeva kokkuvõttes jäid põhikooli noormehed esikohta jagama, nii gümnaasiumi neiud kui noormehed saavutasid teise koha ja põhikooli tütarlapsed lõpetasid kolmanda kohaga.

Pildigalerii: Tallinna koolinoorte 2016. a meistrivõistlused suusatamises