Parim sportlane – märts 2017

Tallinna Saksa Gümnaasiumi märtsikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Anneliis Viilukas (11.b) ja Markus Faster (9.c).

Märtsikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 21 kooli vilistlast. Ülekaalukad võidud saavutasid neidudest 11.b klassi õpilane Anneliis Viilukas 59 punktiga ja noormeestest 9.c klassi õpilane Markus Faster 60 punktiga.

Anneliis Viilukas võitis individuaalvõistlusel ülekaalukalt Tallinna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises ja tõi teatesuusatamises kooli 5. kohalt esikohale. Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel sõudeergomeetritel Concept-2 saavutas ta meie kooli neidude võistkonna koosseisus 6. koha ja gümnaasiumide koondarvestuses koos noormeestega 2. koha.

Markus Faster võitis individuaalvõistlusel Tallinna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises põhikooli poeglaste arvestuses ja tõi kooli teatesuusatamise võistkonna finišisse neljandana.