Parim sportlane – veebruar 2018

Tallinna Saksa Gümnaasiumi veebruarikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel õde-vend Mirjam Faster (8.b) ja Markus Faster (10.b).

Veebruarikuu parima sportlase valimisel andsid oma hääle 32 kooli vilistlast. Teist korda kooli ajaloos läksid mõlemad auhinnad ühes kuus samasse peresse. Neidudest võitis kuu parima sportlase tiitli 68,5 punktiga 8.b klassi õpilane Mirjam Faster ning noormeestest 76 punktiga 10.b klassi õpilane Markus Faster.

Mirjam Faster võitis Mustamäe linnaosa põhikooli tütarlaste suusatamisvõistlused. Tema võiduaeg 1,4 km distantsi läbimisel oli 3.38.

Markus Faster võitis Mustamäe linnaosa suusatamisvõistlustel gümnaasiumi noormeeste arvestuses. Tema võidutulemus 1,4 km distantsi läbimisel oli 3.07.

kuu parim sportlane - veebruar 2018