krossijooks

Krossijooksu võistlused 5. klasside vahel

11. oktoobril toimus Sütiste metsas krossijooksu võistlus, millest võtsid osa kõik viiendad klassid.

Võistlust korraldasid praktilise töö raames 11.a klassi õpilased Karoline Lindpere ja Brigitta Lees.
Lapsed veetsid vahva koolipäeva üksteist ergutades ja teineteisega mõõtu võttes.

krossijooksu võitjad

Tüdrukute arvestuses võttis võidu Elerin Meier (5.b; pildil keskel), teiseks jäi Epp Helene Hansen (5.c; pildil vasakul) ja kolmandaks tuli Karina Grünbaum (5.a; pildil paremal).

krossijooksu võitjad

Kiireima aja poiste seas tegi Trevor Hint (5.a; pildil keskel), teisele kohale tuli Raul Markus Elbre (5.a; pildil vasakul) ja kolmandaks jäi Andreas Roosmaa (5.c; pildil paremal). Klasside arvestuses viis võidu koju 5.c, kelle järel saavutas tihedas võistluses 5.a teise koha ja 5.b kolmanda koha.

Kõik osavõtjad said suu magusaks!

Palju õnne võitjatele ja suur tänu kõikidele osalejatele!

Karoline Lindpere ja Brigitta Lees (11.a)