Parim sportlane – september 2018

Tallinna Saksa Gümnaasiumi septembrikuu parima sportlase tiitlid pälvisid vilistlaste hääletusel Eliise-Triin Raun ja Mihkel Altosaar.

2018. aasta septembrikuu parima sportlase valimisel osalesid 37 kooli vilistlast. Neidudest pälvis kuu parima sportlase tiitli 97 punktiga 12.b klassi õpilane Eliise-Triin Raun. Teise koha saavutas vilistlaste hääletusel 63 häälega Grete Berendsen (9.b) ja kolmanda 28 punktiga Lisette Ploomipuu (12.b). Noormeeste parimate selgitamisel toimusid tasavägised võitlused nii esikohale kui ka kolmandale kohale. Septembrikuu parima tiitli pälvis 60,5 punktiga Mihkel Altosaar (11.b). Otto-Robert Lipp (11.b) kogus 60 punkti. Kolmanda koha saavutanud Märt Aunroos (7.a) kogus 45 punkti ning neljandaks jäänud Hans Kristian Laur (12.b) 43,5 punkti.

Eliise-Triin Raun saavutas Tallinna koolinoorte XXXVII spordimängude raames toimunud 10×100 meetri pendelteatejooksu võistlustel kooli võistkonna koosseisus 4. koha ja 4×400 meetri teatejooksu koondvõistkonna koosseisus 2. koha. Mustamäe linnaosa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutas Eliise-Triin gümnaasiumi neidude konkurentsis 500 meetri jooksus 1. koha ajaga 1.35,0. Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel murdmaajooksus jagas 1. kohta gümnaasiumi neidude 500 meetri distantsil ajaga 1.36.

Mihkel Altosaar saavutas Tallinna koolinoorte XXXVII spordimängude raames toimunud 10×100 meetri pendelteatejooksu võistlustel kooli võistkonna koosseisus 3. koha. Sinimäe 22. karikavõistlustel kaugushüppes saavutas 1. koha tulemusega 5.85 gümnaasiumi noormeeste arvestuses. Mustamäe linnaosa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel saavutas ta 1000 meetri jooksus gümnaasiumi noormeeste arvestuses 12. koha ajaga 3.23,2. Al. Tammert seeniori karikavõistluste kuulitõukes saavutas gümnaasiumi noormeeste arvestuses 3. koha tulemusega 11.76 (5 kg). Kooli lahtistel meistrivõistlustel 8-võistluses saavutas gümnaasiumi noormeeste arvestuses 1. koha 3126 punktiga.