TSG esindajad õpilaste teadusfestivalil

Õpilaste teadustööde riikliku konkursi II vooru pääses sel aastal meie koolist rekordiliselt palju õpilasi:

• Kirsi Meriste  “Tarvastu kottsukkade aineliste sukkade kudumine” (juhendaja Vilja Konovalov)
  • Ott Kahar “Märtsiküüditamine läbi vanavanemate silmade” (juhendaja Aileriin Lelov)
  • Mark Anry Kriisa “Energiakriisi kajastamine erinevate Euroopa Liidu liikmesriikide meediaväljaannetes 2022. aasta juunis, juulis ja augustis” (juhendaja Ulla Herkel)
  • Raimond Lige “Elektroonilise muusika minialbumi „Golden Hour“ loomine, produtseerimine ja levitamine” (juhendaja Ene Uibo)
  • Marie Vibeke Must “19. sajandi ilukirjanduse vastuoluliste tegelaskujude isikuomaduste, mõtete ja käitumismustrite võrdlemine piirialase isiksusehäire tunnustega ning teostes esinev üldine suhtumine vaimsesse tervisesse ja selle ravisse” (juhendaja Janne Kristi Jaakson)
  • David Nugis “Oma toidusedelis järsult rämpstoidu minimeerimise mõju füüsilisele ja vaimsele seisundile” (juhendaja Hedda Pihlamägi).

Palju õnne õpilastele ja nende juhendajatele!

Täname Anu Tuulmetsa õpilaste tööde toimetamise eest!

Õpilaste teadusfestival toimub 9. ja 10. aprillil 2024 Tartus AHHAA teaduskeskuses, kus õpilased peavad oma uurimistööd tutvustama poster- ehk stendiettekande abil.